ZMM – BULGARIA HOLDING dibināts 2001. gadā kā Industrial Holding Bulgaria AD meitas uzņēmums – viena no lielākajām industriālajām grupām Bulgārijā, kas ierindota starp desmit perspektīvākajām akcijām 2022. gadam, liecina žurnāla “Capital” reitings. Līdz šai dienai ZMM – Bulgaria Holding EAD grupas uzņēmumi ir izgatavojuši vairāk nekā 115 000 virpu, vairāk nekā 500 000 elektromotoru un vairāk nekā 210 000 hidraulisko ģeneratoru.

Cikla virpas no universālajām virpām atšķiras ar modernu elektronisko vadību, kas ļauj efektīvāk izmantot iekārtu. Tāpat cikliskās virpas ir vieglāk apgūt jaunajiem profesionāļiem, atšķirībā no CNC darbgaldām, kurās dažkārt ir jāraksta sarežģītas programmas, cikliskajās virpās ir iestrādātas programmas pamata virpošanas operācijām (cikliem), kuras izvēloties iekārtu operators izstrādājumu izgatavo daudz ātrāk nekā uz universāla. mašīna. Ciklisko virpu priekšrocība salīdzinājumā ar CNC iekārtām ir tāda, ka ir izdevīgāk iegādāties cikliskās virpas, jo tās ir lētākas nekā CNC virpas, savukārt precizitātes un apstrādes ātruma ziņā tās nav zemākas.

Cikliskās universālās virpas tiek izmantotas simetriski rotējošu sagatavju ārējo un iekšējo virsmu apstrādei. Iekārta tiek efektīvi izmantota atsevišķu vai nelielu partiju pasūtījumiem. Mašīnu vada invertors un kontrolieris.

Tehniskie datiLS600M
Centru augstumsmm300
Apstrādes diametrs virs statnesmm325
Apstrādes diametrs statnes izņemama daļāmm600
Apstrādes diametrs virs suportamm400
Attālums starp centriemmm1000, 1500, 2000
Varbūt Tev interesē arī šie produkti un pakalpojumi 
LV