Uzņēmums Dener Makina tika dibināts 1974. gadā Kaiseri. Dener Makina darbojas Incesu-Kayseri industriālajā zonā 1,3 miljonu m² platībā.
Pakalpojumu ar ISO 9001 kvalitātes sistēmu, ražojot mašīnas ar CE sertifikātu. Uzņēmums Dener Makina galvenokārt ražo lāzeršķiedru griešanas mašīnas, servoelektriskās, hidrauliskās un hibrīdspiedes bremzes, šķēres un plazmas griešanas mašīnas.

UPTEC ražo augsto tehnoloģiju lokšņu metāla apstrādes iekārtas Bursa.Turklye kopš 2017. gada ar 20 gadu pieredzi metālapstrādes nozarē. Pētniecības un attīstības nodaļa pastāvīgi strādā pie dizaina un projektiem, lai ar īpašiem inženieriem ieviestu videi draudzīgus un rentablus produktus. CNC preses bremzes un šķēres ir UPTEC Machinery ražošanas pamatprodukts.

LFSS SAHIN MACHINERY ir izveidota Bursā, kas ir viena no lielākajām Turcijas industriālajām pilsētām, un tā ražo daudzām nozarēm nepieciešamās mašīnas, piemēram, hidrauliskās preses, giljotīnas šķēres, profilu un cauruļu liekšanas mašīnas, kas saistītas ar lokšņu metālapstrādes iekārtām, kā arī tās disciplinētās iekārtas. darbs un pieredze, kas rodas šodien. uzņēmums eksportē 80 % no savas produkcijas uz Ameriku, Āfriku, Tālajiem Austrumiem, Tuvajiem Austrumiem un galvenokārt uz Eiropu.

Burnet ir kompakts ražotājs, kurā lielākā daļa detaļu ražošanas tiek veikta uz vietas, izmantojot savu apstrādes aprīkojumu un kvalificētu darbinieku komandu.
Burnet specializējas mašīnu ražošanā, kas paredzētas mazgabarīta darbiem un lietojumiem. Produktu klāsts sastāv no motorizētām griešanas mašīnām un gan manuālām, gan motorizētām locīšanas mašīnām.

Varbūt Tev interesē arī šie produkti un pakalpojumi 
LV