Apmācības iesācējiem, profesionāļiem un uzņēmumiem

Mūsu ilgā klātbūtne tirgū, kā arī sadarbība ar vadošajiem darbgaldu ražotājiem, 20 gadu pieredze, daudzpusīgs piedāvājums.

CNC iekārtu operators

CNC iekārtu operatora darbam, atšķirībā no darba ar mašīnām ar manuālu vadību, nav nepieciešama viņa nepārtraukta līdzdalība detaļas apstrādes kontrolē, griešanas laikā nav jāpieliek fiziska piepūle, lai pārvietotu griezējinstrumentu. no sagataves noņemtie materiāla slāņi. Šī iekārta darbojas “neatkarīgi” saskaņā ar iepriekš izstrādātu un iepriekš pārbaudītu vadības programmu detaļas apstrādei. CNC iekārtas operatoram ir nepieciešama spēja lasīt, pārbaudīt un, ja nepieciešams, rediģēt detaļu apstrādes vadības programmas, konfigurēt iekārtu detaļu apstrādei, rūpīgi novērot iekārtas darbību un, ja nepieciešams, veikt tās regulēšanu (skaņošanu) .

Veicot darbu, CNC iekārtas operatoram nav nepieciešams liels fiziskais spēks un izturība. Šī profesijas īpatnība ļauj ne tikai vīriešiem, bet arī sievietēm veiksmīgi strādāt par CNC iekārtu operatoriem, īpaši tur, kur tiek apstrādātas nelielas masas un izmēra detaļas, piemēram, uzņēmumos, kas ražo instrumentus un citus sīkproduktus dažādiem mērķiem. Protams, jāatzīmē, ka zināšanas par “savu” mašīnu un izpratni par tās detaļu apstrādes iezīmēm, kas nepieciešamas jebkuram mašīnas operatoram, neviens neatceļ.

Iepriekšēja vadības programmu izstrāde un testēšana ļauj studentam sekmīgi veikt CNC darbgaldā tādu detaļu apstrādi, kuras principā nav iespējams izgatavot uz manuālajām mašīnām. Un šādu detaļu kļūst arvien vairāk saistībā ar nepārtrauktu produktu uzlabošanu. Tāpēc CNC iekārtu operatora profesija ir perspektīva un pieprasīta darba tirgū, kas nozīmē, ka šīs profesijas apguvējiem ir nākotne un uzticams iztikas avots ar pienācīgu atalgojumu par darbu.

LV